Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bábel Z által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2023.11.03. 17:33
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Salomon photochromic szemüvegekkel??
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2023.10.01. 19:55
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a GoPro kamerán kívül melyik kamera mutatja még a km/h a felvételen?
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2022.12.27. 07:32
Sziasztok!
Ha valaki volt kint a napokba tudna infóval szolgálni hogy mennyien voltak?
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2022.10.13. 14:51
Szia!
Fentebb szinte mindent leírtak így én inkább a buszos részre térnék ki :)
Én tavaly voltam kint Les2Alpesen busszal.. Azt hittem hogy megzavarodok mire kiértünk ráadásul a telefont sem engedték tölteni a buszon amin legalább filmeket nézhettem volna (a visszaúton meg egyenesen megfogadtam, hogy még Pesten sem ülök többet buszra :D ) Idén sajnos megint kénytelen vagyok bevállalni, mert autóval 200.00ft az út ami azért eléggé számottevő. Viszont találtam olyan utazási irodát ahol 15euró felárért luxus busszal tudunk kimenni. Ez annyiban lesz jobb mint a tavalyi tortúra, hogy nagyobb a lábrész és tudjátok tölteni a telót ami egy kicsit enyhíti a kínzást :)
Előzmény: (Bigmafa 216183)
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2022.10.08. 21:49
Szia
Igen én is tapasztaltam hogy szinte azonos magasságokban valamiért más a klíma. Azért is bátorkodtam feltenni a kérdést, mert aki volt már ott esetleg többször is az talán tudott volna valami támpontot adni.
A pályák hosszát meg érdekesség képpen szerettem volna tudni de a lenti kommentelő számomra érthetetlen módon igen "furcsán" válaszolt 🙂
Amúgy közben kiderítettem hogy az egyik csúcsról megy egy 12km piros pálya🙂
Neked köszönöm szépen hogy próbáltál segíteni🙂
Előzmény: (D.Dani 216190)
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2022.10.08. 21:40
Végigolvastam szinte az összes hsz-t de nem volt arra vonatkozóan semmi ami a kérdéseimre választ adott volna.Amúgy meg ha értelmes válaszokat nem tudsz adni akkor kérlek ne pazarold a karaktereket kioktatásra 🙂
Köszönöm
Előzmény: (bouquetk 216179)
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2022.10.02. 19:48
Sziasztok!
Idén megcéloznánk 3 völgyet,és az lenne a kérdésem hogy itt milyen hosszúak a pályák? Illetve milyen szokott lenni az időjárás?(tavaly Les2Alpes-en Január 29.én +8 fok volt 1600m-en)
Bábel Z
8 élménybeszámolót írt
8
4 éve tag
2021.12.20. 14:22
Sziasztok!
Nekem 2 Kínai + 1 pfizer oltásom van és nem zöldül a GP!
Pedig eddig úgy tudtam hogy ez a combó működik a sógoroknál!
Ilyenkor mi van?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.