Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nyeremények értékesítése topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 20:01
Szerintem is baromi unalmas, és eltér a tárgytól!!! Én vagyok a célpont, sajnos...

Aha. Amire itt utaltok (nem gondoltam, hogy ezt is felhozzátok), az egy másik eset, és nem is lett belőle út!! DE a srác (Tibi, többször utaztam vele, nicknevét nem írom, mert kispénzűségére nem mindenki olyan büszke, mint én:) tavaly januárban magától ajánlotta fel, hogy ha valakitől kérek neki jegyet (a barátnője nyert, én nyertem), akkor beszámítja a benzinbe, és majd megbeszéljük, ha úgy alakul, hogy hogyan lesz, ha lesz jegy.

Kértem, nem kaptam, elfogadtam. Nem "gyűjtögetni" próbáltam, hanem egyetlen ismerős embernek kértem. A TALPONSÍELŐK KÖZÖTT, ahol ugyancsak szokásos a "gyűjtögetés" (ha ti annak nevezitek: egymástól kérés, amikor a kérőnek már van saját jegye).......... No, mindegy. A saját, nyert jegyemmel végül Boti kisbuszával mentem, az volt az első Aflenz-utam, egyébként Tibi is velünk jött az egy jeggyel (a barátnője egyedül nem akarta felhasználni a nyereményét)... Tehát tényleg sohasem fizettem jeggyel benzinrészt, de ha akkor meg is tehettem volna, az azért nem hányható a szememre, hogy HA VALAKI MAGÁTÓL FELAJÁNLJA ezt, akkor megköszönve élek vele. Az Élet nem úgy akarta. S bizonyíték az őszinteségemre: az egészről csak azért tudtok, mert nyíltan elmondtam, mire kérek! Ha nem mondom, talán még meg is kapom. DE szerintem így volt tiszta!

A megvalósult telekocsis utazáson (a második, s egyben eddig utolsó Aflenz-utamon) azonban ilyesmiről szó sem volt: már majdnem szezonzáráskor hirtelen kaptam hármat, a lehetőséget nyilvánosan meghirdettem, ajándékba továbbadtam kettőt az útitársaknak, a benzinpénzt pedig elharmadoltuk.

S ha már ennyire részletesen kutakodtok: ebben a szezonban bizony vittek ingyen MSZI-re, nem jegyért, semmilyen fizetségért, egyszerűen csak befértem a kocsiba, mindegy volt a sofőrnek, és kedvesen felajánlotta (nem hirdette, mással kapcsolatban leveleztünk). Nem kért érte semmit, nem kettesben mentünk, semmi "olyasmi", megelőzve a beszólásokat....... ;-))

Szóval tényleg unalmas, hogy nem a topik témájára figyeltek, hanem engem szapultok.

Csóró vagyok, de tiszta.

(Szerk.: 02.18-án délelőtt kiegészítve, 02. 19-én még cizellálva, hogy szépen archiválódjon a történet.:-)
Előzmény: (csabor 155240)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.02.17. 19:50
Nem csak kínos de szerintem már unalmas is.
Előzmény: (csabor 155240)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.02.17. 19:49
Én is úgy emlékszem, hogy Rera maga írta akkoriban, azért kell a jegy, mert azzal fizeti az utat.
Kicsit kínos már ez a vita.
Előzmény: (AAron 155235)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.02.17. 19:32
Ahaaaa, na ja!
Nem áslak mélyebbre, megteszed azt Te magad
Előzmény: (Rera 155232)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 19:28
Látod, Mitro, még mindig nem érti...

Nem, AAron, nem a jeggyel fizettem ki a benzin rám eső részét, hanem súlyos bankókat nyomtam a sofőr markába. A másik két jegyet én is ajándékba adtam tovább a másik két tagnak. A topik elején ebbe már belekötöttél, és én meg már akkor leírtam ezt (és azóta többször). Ennyire nehéz a felfogásod...? Ha bizonyítékot kérsz, azt is napokkal ezelőtt leírtam, hogy Somló Ágnes felhasználót keresd. A másik név nem jut az eszembe.
Előzmény: (AAron 155226)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.02.17. 19:09
"És én sem üzérkedtem a jegyekkel, pár nap múlva mentünk is, a benzinpénzt pedig elosztottuk egymás között"

Szét hát, csak Te pénz helyett begyűjtögetett Aflenz jegyet adtál, nem én találtam ki, ezt Te írtad
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.