Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc hirtelen halál topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2023.01.22. 22:15
Üdv! Nekem is van ilyen! Volna kedved lekaparni a talpanyagot a repedésnél? Úgy gondolom az alsó lemez fáradt el, az szakadt meg a sok rezgés és hajlítástól felkeményedett rideggé vált mint egy darab aluminium drót amit hajlítgatsz! A léc szerkezete is elég vastag, így az alsó húzott öv túl van terhelve! Nem gondolnám, hogy ti tehettek róla! Egyszerűen elfáradt!
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
2019.09.18. 11:27
Hű, ugyanilyenem van ugyanebben a méretben.
Én is szeretem, szinte mindenhol jó, kivéve jégen! Ott küzdelem a sízés vele.
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2019.09.10. 10:56
Hello!


Megnyugtattál :), én is pont ilyennel csúszok, amikor megjelent, akkor vettem, nem egy mai darab. Lehet vmit tenni a törés ellen?

Mit választottál helyette?
gaboca
3376 élménybeszámolót írt
3376
15 éve tag
2019.08.17. 12:42
Képet tehetnél fel a vágás metszetéről is, kíváncsi lennék miből épül fel, azt írják famagos ,,titán" erősítésű, azért akkor meglepő, ha törnek mint a ropi, hacsak az a famag nm balsafa, vagy fenyő!
bouquetk
387 élménybeszámolót írt
387
12 éve tag
2019.08.15. 16:24
Ahogy nézem merre szoktál sízni, megérdemelnél már egy normális lécet.
Peter Demeter
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
2019.08.14. 20:03
Atomic Nomad Blackeye Ti
A kedvenc sílécem...volt! Nagyon szerettem, mert mindenhova jó volt. A kezelt pályákon az összetúrt friss havon a tavaszi nagy kása hóban.
Használtam az előtte megjelent évjáratokat is. Kiszolgáltak!
Ha netán valaki tervezi, hogy ezt a típust és évjáratot veszi meg használtan, akkor inkább tegyen le róla.Az elmúlt szezonban a közeli barati körben 4 darab tört el belőle. Mind a négy ugyanazon a helyen, ami a fotón látható.Ebből kettő az én talpam alatt.
Sok jó emlék fűz minket össze, így legalább egy darabja velem marad a falamon. :-)

https://sielok.hu/fotoalbum/21484/kep/1/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.