Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mágneses síléctartó topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
podgab
17 élménybeszámolót írt
17
20 éve tag
2009.12.11. 22:24
Én úgy gondolom, hogy a kötések olajozása nagyon könnyen koszolódik az autó tetején, ami ezután nem csak károsodhat, hanem akár balesetveszélyes is lehet!
Természetesen egy 5e Ft lécnél nem a károsodás a lényeges, hanem éppen a balesetveszély. (egy komolyabb kötés 100-150 Eur)

Mert ha az adott kötés nem old amikor kellene akkor... recss

Persze ez az én véleményem... nem kötelező megfogadni, mint ahogy ezt nem is várom el.
Előzmény: (minerel 76144)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2009.12.11. 22:15
Csak azért béreljen lécet a pályánál, hogy ne a tetőn szállítsa???? Ez már nagyon übersznob kategória.
Nem hiszem, hogy bármilyen károsodás érné a léceket hisz sokan előző generációs lécekel csúsznak amik tetőn utaztak talán mindig és ugyanúgy teszik a dolgukat a kötések.
Előzmény: (podgab 76140)
podgab
17 élménybeszámolót írt
17
20 éve tag
2009.12.11. 21:58
Sztem bérelj boxot!
Vagy a sípályán bérelj lécet.
Véleményem szerint a tetőn szállított sílécek/és kötések szennyeződhetnek, konnyen károsodhatnak!
Egy drága lécnél én 'abszoluté' nem ajánlom a tetőn szállítást.
Üdv
Előzmény: (forguet 76120)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2009.12.11. 19:23
Bár saját tapasztalatom nincsen, de szerintem a jelölt sebességmaximumig mindenféle probléma nélkül lehet használni, a modern állandó mágnesek elképesztő dolgokat tudnak, lényeg, hogy a léceket csőrrel hátrafelé kell feltenni (a mai napig látok csőrrel előre feltett léceket, 150-nél már elég szépen nyitogatja őket a menetszél:):)
Előzmény: (forguet 76120)
forguet
23 élménybeszámolót írt
23
16 éve tag
2009.12.11. 19:06
Sziasztok!

Hétfőn megyünk síelni és szeretném a síléceket autón kívül tudni.
Mivel nincs tetőcsomagtartóm, a mágneses síléctartókat néztem.
Érdemes ilyet beszerezni? Nem karcolják a tetőt/ lehet biztonságosan közlekedni velük autópályán?

Előre is köszi a választ.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.