Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mit várunk el egy oktatótól?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mit várunk el egy oktatótól?
2012.12.23. 18:06
Bélapó! Ha "csak" egy síelő véleményeként olvastad volna akkor szerintem eszedbe sem jutott volna e rovatot (évekkel ezelőtt itt megígértem, hogy ezt magyarul nevezem!) indítani. De egy "oktatóval" szemben már mások az elvárások, más szerep eljátszását várjuk (várják) tőle. Én arról az oldalról közelítem a problémát, hogy megengedhető-e egy oktatónak az, hogy egy balesetvédelmi eszköz használatához fűződő privát véleményét nagy nyilvánosság előtt fejtse ki? Esetünkben olyat, ami nem esik egybe a "hivatalosan" hirdetett biztonsági javaslatokkal. Én úgy gondolom, hogy nem volt szerencsés. Mert más oktatók, nagyon felkészült, gyakorlott síelők társaságában ez egy vitára, megbeszélésre okot adó álláspont lett volna, de itt ennél sokkal "tágabb" a kör. Én hosszú évtizedekig "sapkaproblémás" síelő voltam. Egyik fazont sem tartottam minden helyzetben alkalmasnak. Aztán kíváncsiságból kipróbáltam egy bukósisakot. Hazaértem után rögtön vettem egyet. Azóta abban síelek. Mellékhatásként védőeszköz funkciója is van, amire szerencsére eddig nem volt szükségem.
Előzmény: (Bélapó 147297)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.