Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

snowblade

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: snowblade
2015.11.20. 09:26
Sziasztok!

Barátnőmnek vettünk snowblade-ot.
Nem tudott síelni... gondoltam evvel hamarabb megtanul és nem kell majd ketyegő síbérlettel a zsebemben annyit várni rá.
Az elmélet nagyon jól bejött. Következő idényben a 90-es snowblade után egy 120-as lécet vettünk. Hamar átállt.
Igazáből ez egy skandináv síoktatási rendszer, h a kezdők rövid léccel kezdenek és a tanfolyás végén kapják meg a magasságuk-10cm-es lécet. Nem úgy mint régebben, h egyből egy +10-es léccel szenvedtünk. Persze ezen a síoktatók jót nyertek mert sokáig lehetett hóeke gyakorlatokat csináltatni a néppel.
Amire igazából fel szeretném hívni a figyelmet: (hisztizett Chopokon, h nehézkes levenni a snowbladet. Ezért) átszereltem neki egy rendes síkötést és beállítottam egy súlya + 10kg-os kioldási határt. Mondván, h kicsi a teherkar, tökmindegy, h mire állítom úgysem fog kioldani.
Az egyik közepes esésnél kioldott. Kérdés: ha maradt volna az eredeti snowblade-s kötés (ami nem old ki) akkor a térde old ki?

DG
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.