Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Testreszabható talpbetét

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Testreszabható talpbetét
2022.12.03. 21:33
Spongyát rá! Lehet különböző időben néztünk az egyenes cső két végébe, azért nem láttuk egymást. A kommentemet módosítottam ugyan, de addigra fixálták. Így nem állt módodban látni, hogy amiről véleményt mondtál, az csak fél információ. A háttérben a sértettekkel (privátban) neveket, cégeket és gyártókat is említünk, méltatlan garancia, és szavatosság kezeléssel. Bár ,miután a többi kommentet is elolvastad, vagy olvasni fogod, körvonalazódik a dolog, nem fogja csípni a szemed a részletekbe menő, szőrszálhasogató faxság. Az egyik gyártó termékét majdnem felvettem a kölcsönzőmbe üzletembe. Szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban amit már részletekbe menően meg tudok indokolni. Ha kis időm lessz, legyártom a két talpbetét alsó fele közötti különbség protézisét szilikonból. Aminek a felső része ,a formázható talpbetét alsó felével fog passzolni, az alsó fele a sícipő bélésének belső felével.
Ettől lessz tökéletes a talpbetét, de még így is csak 95% os. A sablont felvett sícipővel kell kezdeni, lépésről lépésre kell levenni a negatív öntő formát.,hogy a talp síkja megmaradjon.
Előzmény: (WéberF 216583)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.