Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síterepek értékelése és beszámolók kiemelése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bongi
37 élménybeszámolót írt
37
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síterepek értékelése és beszámolók kiemelése
2023.01.27. 07:09
Kedves Szerkesztők! Viszonylag régi tagja vagyok az oldalnak és most is szinte napi rendszerességgel használom. Két kérdésem van, melyek az értékelés mentén vetődtek fel bennem:

1. Mi alapján van egy rendszer egyben kezelve és egy síterepként bemutatva, pl. Tignes, 3völgy, Via Lattea? Avagy részenként pl. Paradiski, Sella, vagy épp a Snow Space? Az értékelés szempontjából jelent számomra bizonytalanságot, mert pl. nem kérdés, hogy a 3völgy csillagos 5-ös, de a Sella, vagy akár Snow Space (Zauchensee és Kleinarl van külön) is az lehetne egyben, de részenként mégsem összevethetőek. Legalábbis szerintem.

2. Tudom, hogy már régóta van az 5 pontos értékelés, amit nehéz lenne megváltoztatni, de egy 10-es használatával jelezni lehetne a kisebb különbségeket is.

Jut eszembe, az egyben síelhető Snow Space rendszer hosszában miért nincs benne Zauchensee és Kleinarl?

Munkátokat megköszönve, üdvözlettel!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.