Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ki és hol érezte már, hogy átvágták sícucc vásárlásakor?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ki és hol érezte már, hogy átvágták sícucc vásárlásakor?
2005.01.10. 09:44
Elolvastam a hasznalt silec utmutatot. A "... kivéve, ha az eladószemélyzet kellően szakképzett és ténylegesen a mi érdekünket nézi, nem a haszonszerzését" tanacs az amire en mostansag ugy erzem nagyon rafaragtam a Fay utcaban. Szerintem a szakertelemmel nem volt gond. Ezert is lenne jo, ha mindenki leirna a jo ill. rossz tapasztalatait az egyes boltokkal, kolcsonzokkel kapcsolatban, hogy tisztaban legyunk vele, hova lehet nyugodt szivvel bemenni egyedul is. Ugy nez ki, hogy vannak boltok, ahol igenis figyelnek az ilyen velemenyekre. Pl. miutan ide beirtam, az Intersi-tol kaptam egy levelet (ide vittem be eloszor javittatni a lecem, bar a Fay utcaba visszavinni lehet jobb lett volna, kivancsi lettem volna mivel nyugtatgatnak), hogy nem akartak ramijeszteni, szivesen megjavitjak a lecem, de hosszutavon mindenkeppen a csereben kell gondolkodnom. Egyebkent hozzaerto barataim is a leccserere biztatnak, mert sajnos ugy nez ki a ragasztas csak rovid idore oldja meg a problemamat. :-( Szoval osszegezve az eddigi elmenyeket, a Fay utcai kolcsonzorol eleg rossz a velemenyem lecvasarlast illetoen. Az Intersi szakuzletben korrekten, egyenesen megmondtak a velemenyt, de vasarolni meg nem vasaroltam naluk. Az idenyvegi akcioikat azert majd megnezem :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.